DETAIL PROJEKTU

Real Fight Arena

Úspešný projekt na trhu športu, zábavy a eventov, ktorý svojim návštevníkom prináša poriadne množstvo zážitkov, zábavy, hudby, no taktiež adrenalínu a kvalitných športových výkonov v podaní zápasníkov z celého sveta.

ROK

2022

KLIENT

RFA

ZADANIE

Vizuály eventov, Grafika na sociálne siete, Printová grafika

Začiatok spolupráce 05/2022

Klient Real Fight Arena nás oslovil k spolupráci z dôvodu rastúceho tempa a potreby produkovať neustále väčšie množstvo grafických prvkov, vizuálov a nápadov vzhľadom na dynamický rast organizácie a popularity RFA, zároveň však pri zachovaní, respektíve zvyšovaní kvality, nápaditosti a jedinečnosti.

Rozsah prác

V prípade klienta RFA je charakteristický jednotný vizuál pred každým eventom, zároveň z daného vizuálu množstvo variácií grafiky, vrátane grafík určených pre médiá, televízie, jednotlivé sociálne siete, web, print a i.

Jednotlivé variácie grafík sa následne vo väčšine prípadov rozpracúvajú do veľkého množstva rozmerov, pre každého zápasníka zvlášť, čím sa RFA stáva jedným z klientov, pre ktorých mesačne produkujeme najviac grafických vizuálov a prác.

Kreatíva

Okrem samotnej produkcie grafiky, pre klienta prinášame nápady, vizuály a témy pre jednotlivé eventy – podujatia. Táto časť práce si vyžaduje obzvlášť zodpovedný a profesionálny prístup vzhľadom na konkurenciu a trh, na ktorom Real Fight Arena pôsobí. RFA je mladá organizácia so silným potenciálom stať sa jednou z dominantných organizácií na Slovesnku, v Českej republike a strednej Európe. Z tohto dôvodu je potrebné minimálne v prvých rokoch komunikovať smerom k verejnosti v jednotnom vizuále, komplexne a rozpoznateľne, no zároveň sa odlíšiť od konkurencie a vytvoriť si vlastný priestor.